Anasayfa   İletişim   Sık Kullanılanlara Ekle
ANASAYFA HAKKIMIZDA İLETİŞİM REFERANSLAR Bugün : 7 Ekim 2022 Cuma
 Çalışma Gruplarımız
Led Tabelalar
Firmamızdan görüntüler
Araç Giydirme
Çatı Reklam
Kompozit Tabela
Krom Harf
Kutu Harf
Totem

 Reklam Ürünleri.... 
Reklam Alüminyum Çeşitleri
Baskı Vinil Ve Folyoları
Renkli Kesim Folyoları
Pilex Glas
Polikarbon
Kompozit
 HAKKIMIZDA ...

  Faaliyetlerine 1984 yılında resim ve fırça yazısı ile meslek hayatına   başlayan SANAT REKLAMCILIK geçen zamanla beraber teknolojisini ve üretim çalışmalarını geliştirdi. Her zaman sektörde farklı ve ilkleri yaparak bugüne emin adımlarla yol aldı.

  Üretilen her üründe koşulsuz müşteri memnuniyetini ilke edinen SANAT REKLAMCILIK  aynı zamanda müşterilerine kaliteden hiç bir zaman ödün vermedi .En iyi fiyata en kaliteli,en iyi hizmeti sundu.
Bugün GAZİANTEP’te  faaliyetlerini sürdüren SANAT REKLAMCILIK Türkiyenin önemli bir çok kurum ve kuruluşuna hizmet vermektedir.

  Yeni yüzyılda daha da hızlı gelişen teknolojiyi yakından takip ederek müşterilerine çözüm üretmektedir..
SANAT REKLAMCILIK         markanızı ve firmanızı en iyi ve net anlatan ürünleri ile sektörde haklı bir yer edinmiştir.Geçen zaman ile birlikte sektör bilgi ve tecrübesini kalite ile pekiştirmiştir.

  SANAT REKLAMCILIKhakkında daha deyatlı bilgi almak ve kalite standartlarımız için lütfen bizimle iletişim kurun. Çözümlerimizden biri mutlaka sizin için. SANAT REKLAMCILIK     sizide müşteri portföyünde görmekten mutluluk duyucaktır.


SANAT REKLAMCILIK KİMDİR?

  Firmamız, her türlü  Açık hava üniteleri (çatı reklamları), dijital baskı,cnc router kesim, lazer kesim, metal işleme, alüminyum işleme,totem, araç ve cephe giydirme pleksiglas işleme ve folyo uygulama bölümleri ile, akrilikten alüminyum işleme, teşhir, stand ürünleri, reklam ürünleri satışı yapan     genç ve yaratıcı kadrosuyla bilim ve teknolojilik inovasyon araştırmalar yaparak, elde ettiği profesyonel yaklaşımı bünyesinde bulundurduğu proje tasarım grubu ile müşterilerinin ihtiyacını iyi analiz edip uygun projeyi, en uygun tasarıyı amatör anlayış ile birleştirmektedir. Firmamız, kurumsal firmaların, bayilik çalışmaları yanında her sektörden müşteri gurubuna, açık hava gerekse iç mekan uygulamalarında hızlı ve ekonomik çözümler sunmaktadır.  

MİSYONUMUZ

  Sanat reklamcılık genç ve uzman kadrosuyla toplam kalite olgusu çerçevesinde sizlere hizmet vermektedir.
Tasarım, imalat, montaj konusunda komple çözümler sunarak müşteri memnuniyet çıtasında sürekli yükselen firmamızın reklamcılık alanında her konuda size çözüm sunmayı Sanat reklamcılık yüzlerce firmaya verdiği hizmetleri referans kabul ederek ekonomik süratli, kaliteli ve zamanından önce teslim etme  ayrıcalığını siz değerli dost ve müşterilerimize sunmaya her zaman hazırdır.  Birlikte çalışmak dileğiyle…

VİZYONUMUZ


  Açık hava reklamcılık sektöründe emin adımlarla hızlı bir şekilde ilerleyen firmamız iyi işlere imza atarak, kendini kanıtlamıştır. Teknolojik anlamda her yeniliği yakından takip eden, kaliteyi yükselten bir firma olarak adına yakışan üretimler yapmayı hedeflemektedir.

Saygılarımızla... 

Mehmet DAMAR

 
DİJİTAL BASKI
 
CNC ROUTER KESİM
 
LAZER KESİM

Anasayfa | Hakkımızda | İletişim | Referanslarımız  
Copyright © Tüm Hakları Saklıdır Sanat Reklam Hizmetleri